הסמארטפונים הנמכרים ביותר של 2021

התחרות בשוק הטלפונים הסלולריים די מטורפת – כל יום יוצא דגם חדש, המון חברות מתחרות על הכיס שלנו, ואנחנו רק מרוויחים – הסמארטפונים הופכים למשוכללים ומשובחים יותר עם הזמן, ואפשר למצוא טלפון סלולרי עם ביצועים טובים במחירים נוחים בלי בעיה כלל.

בשוק הסוער הזה יש כמה שחקניות גדולות במיוחד: אפל, סמסונג ושיאומי מובילות את זירת הסמארטפונים בעולם. אבל מי מהן הצליחה למכור הכי הרבה טלפונים ניידים בשנת 2021?

אמנם האייפונים הפכו כבר לשם נרדף לטלפונים סלולריים, אבל בשנת 2021, היתה זו דווקא סמסונג שייצרה את המכשיר הנמכר ביותר – גלקסי A12. סמסונג מכרה כ-51.8 מיליון יחידות של הגלקסי A12 ברחבי העולם (זוהי כמות היחידות שהוזמנו ונשלחו על ידי המשווקים ברחבי העולם, ולא ביחידות שנרכשו על ידי אנשים פרטיים). אם אתם לא מכירים, ה-A12 הוא סלולרי עם מסך בגודל 6.5 אינץ', 4 מצלמות אחוריות מעולות ומצלמת סלפי של 8 מגה פיקסל. לגלקסי A12 רזולוציית מסך של 720 על 1600 פיקסל, וביצועים מצוינים – במחיר מצחיק ממש.

הטלפון הסלולרי הכי נמכר 2021

אייפונים מדגמים שונים תופסים את המקום השני, השלישי והרביעי בטבלה, ואילו במקום החמישי נמצא מכשיר הרדמי 9A של שיאומי, שמכר 26.8 מיליון יחידות ברחבי העולם – זהו מכשיר ביניים פופולרי וכיפי במיוחד. סמסונג נמצאת גם במקום העשירי, עם הגלקסי A02.